fbpx

כל היתרונות – בית חכם

אין זה סוד שבתים חכמים עשויים להפוך את החיים לפשוטים ונוחים יותר, הרי מי לא היה מעדיף לשלוט על מערכות התאורה, הבידור והטמפרטורה בבית, מהנוחיות של הספה? כמו כן האפשרות לשלוט על מערכות הבית גם מרחוק, ללא ספק פותחת אפשרויות חדשות למשתמשים ומציעה חווית משתמש ייחודית ואיכות חיים מן הרמה המעלה. ואם אתם עדיין מתלבטים בנושא – הנה כל היתרונות שעבורם, כדאי לכם לעבור לבית חכם.

 

הוזלת עלויות

אחד היתרונות הגדולים ביותר של מערכות בית חכם הוא בחיסכון שהן מציעות. בל נשכח שמערכות אלו ניתנות לשליטה, הגדרה ובקרה, כך שבאפשרותכם לנהל תרחישים אשר מתאימים לאורח החיים שלכם. מקרים כמו "השארתי את הדוד דולק" או "שכחתי לכבות את המזגן", אינם נותרים ללא מענה, היות ודרך שליטה מרחוק ניתן לכבות את כל המערכות, לתכנן שאלו יפתחו על פי הצורך ולפי דרישה וכך לזכות לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה בבית ועמה, גם לחיסכון משמעותי בעלויות החשמל. למידע נוסף על מחיר בית חכם וכיצד הוא נקבע.

 

שליטה על בית חכם

 

התאמה מלאה לצרכים אישיים

יתרון נוסף אשר שם את הבית החכם בחוד החנית הטכנולוגית טמון באפשרות להתאים את המערכות החכמות, לרבות את התרחישים, באופן אישי. כך למשל למערכות אלו יש את האפשרות להקל על חייהם של בעלי מוגבלויות באופן משמעותי. פתרונות כמו אור שדולק במסדרון עם זיהוי נוכחות, מעקה שמתרומם כאשר יש צורך בו או מערכות שמופעלות כדרך קבע בכל שעה שתבחרו, מהווים יתרון עבור אוכלוסייה בעלת מגבלות ומציעים דרך להקל על חייהם. מלבד פלח אוכלוסייה זה, באפשרותכם לתכנן את המערכות בהתאם לצרכים האישיים שלכם ובמסגרת התקציב שעומד לרשותכם. ההתאמה של בית חכם נעשית על ידי אפיון מעמיק שלכם ושל הצרכים שלכם וקוד המערכת נכתב על בסיס המאפיינים האישיים של כל בית ובית. החל מבית של שומרי שבת ועד לצעירים אשר רוצים לשנות בנקל את האווירה בבית, מערכת בית חכם תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר, על כל הצרכים שלכם.

 

בית חכם מציע שלל פתרונות מעוצבים

מערכות בית חכם מבית "דיגיטלי" מהוות גם פתרון אסתטי ועיצובי. במקום ארונות חשמל גדולים או חוטי חשמל שפזורים ממקום למקום, מפסקים במקומות שונים ברחבי הבית וכיוצא בכך, באפשרותכם להתקין סוגי טכנולוגיות בצבעים, צורות או דגמים לבחירתכם אשר כולם כאחד מחוברים למערכת אחת. הבית נשאר נקי ומסוגנן, מה גם שמדובר בפתרון נוח לאדריכלים אשר עוזרים בתכנון הבית ושמים דגש רב על העיצוב. יתרה מכך, פתרונות בית חכם חסכוניים גם במיקום ולכן מאפשרים לכם משחק רב יותר בעיצוב החלל.

 

תהליך הטמעה מהיר

אנשים רבים חוששים מהמעבר לבית חכם ולו רק בשל העובדה שתהליך זה דורש שינוי. אולם השינוי הניכר ביותר הוא זה שיתרחש לאחר התהליך היות והמעבר עצמו פשוט וקל ואינו דורש מכם ידע רב בתכנות או בתפעול של מכשירים מתוחכמים. ראשית כל אין צורך בתשתית, כך שכל בית יכול להפוך לחכם במהרה. המערכת מותאמת למאפייני הבית באופן ספציפי ולאחר ההחלטה על הטמעתה, יגיעו אל הבית צוות של שלושה מתקינים אשר יחברו מחברים ובכך הפעולה הסתיימה. הדבר אינו דורש את פירוק כל התשתיות והקמת תשתית מחודשת כמו שאינו דורש ידע מוקדם. את המערכת ניתן לתפעל בפשטות ועל ידי הדרכה בסיסית ולאחר מכן, לעשות זאת לבד, ללא הצורך בעזרתה של החברה המתקינה.

 

 

יתרונות בית חכם

 

כל היתרונות בעבודה עם דיגיטלי

בעזרת מערכות בית חכם תוכלו להגשים כל פנטזיה של מגורים בה רק תחפצו ואנו בדיגיטלי נשמח ללוות אתכם לאורכו של התהליך. הצוות המקצועי של דיגיטלי יעזור לכם לאפיין את הצרכים שלכם ולבנות מערכת המותאמת עבור הצרכים שלכם. לפרטים נוספים אודות מערכות בית חכם או לתיאום פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם שלל של פתרונות מתקדמים.

 

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506