fbpx
יתרונות בית חכם

בית חכם כשאתם מחוץ לבית

גם כאשר אתם לא בבית, הבית החכם עובד בשבילכם, וממש במשרה מלאה. מה זה אומר? שניתן לכבות ולהדליק מכשירים מרחוק, כשאתם לא בבית. ניתן להפעיל מכשירי חימום כמו תנור, קומקום קפה או דוד חשמלי כאשר אתם באוטו בדרך הביתה – מה שחוסך לכם 10-15 דקות המתנה ואף למעלה מכך – כאשר אתם מדליקים את המכשירים הללו בהיותכם ספונים בבית.

אבטחה ותאורה באוטומציה מלאה

מצלמות אבטחה עם מנגנוני זיהוי מלאים המבצעות בקרת כניסה 24 שעות, תאורת ספוטים אוטומטית שנדלקת כאשר נכנסים לחדר המדרגות או ללובי, וכל אלו על מנת להסב לכם, לחבריכם ולסביבתכם הגנה מלאה ותחושת ביטחון מספקת. רבים לא אוהבים לצאת או להיכנס למתחמי חדרי מדרגות כשהם לגמרי חשוכים, ולא אוהבים לטרוח למצוא את מתג ההדלקה הקטן. עם בית חכם – זה נעשה אוטומטית.

אפשר לעזוב את הבית בלי לדאוג לכבות את כל המכשירים

המזגן נשאר דלוק? הכירה החשמלית עדיין עובדת? ניתן לכבות את המכשירים הללו בהיותכם מצוידים בפלאפון הנייד שלכם. פשוט כנסו לאפליקציית הבית החכם והורו לה להוריד את המפסקים של אותם מכשירים. יצוין כי זה אפשרי לנוכח העובדה שלוח בית חכם הוא לוח שמחובר ב– WIRELESS לווייפי ברמת המפסק: כל מפסק הוא כמו כרטיס אלחוטי, הנקלט באפליקציית הבית החכם המותקנת במכשירכם, וניתן לשליטה באמצעותה.

בית חכם

לא צריך לחכות למכשיר החשמלי המתחמם. הוא יחכה לכם!

כאשר בית חכם מותקנת בבית שלכם – נגמרו הימים של 40 דקות המתנה לדוד החשמלי. אתם חוזרים מהעבודה, חושקים מאד במקלחת וצריכים לספוג כמעט שעה המתנה לדוד. עם הבית החכם ניתן להדליק אותו, להורות לו לכבות את עצמו בזמן שתגיעו, וליהנות ממקלחת חמה. לא תכננתם את הזמן יעיל? גיליתם שיש פקק בדרך? ניתן להאריך את זמן ההדלקה של המכשיר. באופן דומה ניתן לשלוט גם בתנור, בסדין החשמלי ובקומקום הקפה החשמלי.

מערכת האבטחה של בית חכם זיהתה ניסיון פריצה? ניתן לתפעל ממקום מושבכם

מערכת האבטחה תיצור אתכם קשר אוטומטי באמצעות פולסים תקשורתיים, ותגיע אליכם בכל דרך אפשרית, גם כשהטלפון שלכם כבוי או הנייח בעבודה לא זמין. הכיצד? ניתן להזין 4 מספרי טלפון מתוכנתים. עכשיו, לכאורה מדובר בסיבה לדאגה, משום שלעתים זה לא באמת ניסיון פריצה אלא ציפור או חתול שחלפו מול החלון, למשל. לכן, באירוע בו נדרשת התקשרות של המערכת אליכם ניתן לשייך גם תגובה של יצירת קשר על ידי מוקד האבטחה אליו מחוברת המערכת, שיבדוק את הנעשה בסביבת ביתכם. לחילופין, ניתן לחבר את מערכת הקשר שלכם למצלמת אבטחה בה תוכלו לצפות ממכשירכם הנייד ולצפות בסיבה התראת הטלפון למכשירכם.

דיגיטלי מבית גולן תקשורת: בית חכם השומר על מקום מגוריכם בטוח וגם חסכוני

כאשר חברת "דיגיטלי" תתקין אצלכם בית חכם, היא תעשה זאת בהתאמה מלאה לצרכיכם, כך שכל האפשרויות שלכם לחסוך בחשמל, לחסוך זמן המתנה למכשיר חשמלי מתחמם ולשפר את רמת האבטחה הביתית – תהיינה זמינות. בנוסף, ניתן לשייך כל מכשיר חשמלי למפסק בית חכם אלחוטי שניתן לשלוט עליו גם כשלא נמצאים בבית, מה שהופך את נוהל היציאה מהבית לעבודה לקליל יותר וטקסי פחות. ניתן לערוך בדיקה בעודכם במכונית או בשערי המשרד באמצעות הדלקת הסמארטפון שלכם, התחברות לאפליקציית הבית החכם ונטרול המכשיר שהושאר דלוק בשוגג על ידי הורדת המפסק שלו. ניתן להיפגש עם נציגינו שיסייעו לכם לאפיין את מערכת הבית החכם שלכם מן המסד ועד הטפחות.

למידע ופרטים על התקנת בית חכם יעיל כשאתם מחוץ לבית – צרו קשר עם דיגיטלי בעמוד הבא!

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506