fbpx

איך בית חכם ישפר את איכות חייכם

דמיינו לעצמכם את העתיד, לא העתיד האפור שמציעים בכל ערב בחדשות אלא את העתיד מהסרטים. העתיד בו הטכנולוגיה מקלה על כל פרט בחיינו ומאפשרת לנו פשוט לחיות. בית חכם באמת המסוגל לספק מענה לצרכים הקטנים ביותר שלנו, זה שאומר בוקר טוב ופותח את התריסים בכדי שנתעורר מאור השמש בכל בוקר ומקליט בטלוויזיה את התוכניות האהובות עלינו בערב. תארו לכם את האפשרויות אשר יפתחו בפניכם כאשר מכונת הקפה שלכם תדע מתי אתם מתעוררים, שהמזגן ידע כשאתם בדרך הביתה ושהתריסים יתאימו לאווירה שאתם רוצים ליצור. הודות לטכנולוגיות מתקדמות אנו בדיגיטלי מצליחים להביא את העתיד הזה אליכם הביתה.

 

מה היא המשמעות של בית חכם

כאשר משתמשים במושג בית חכם מתכוונים לבית שהותקנה בו מערכת המאפשרת שליטה מקוונת ברוב האספקטים שלו. בעזרת חיבור שקעי החשמל בבית ומכשירי החשמל למערכת חכמה אנו מסוגלים להפוך את כל הבית לאינטראקטיבי ולספק לכם שליטה פשוטה ונוחה בו. תהליך ההתקנה כולל הקמת אותה רשת ביתית וחיבורה לאינטרנט בעזרת שבבים מיוחדים המתחברים לשקעי החשמל הקיימים בבית. כמובן שלבתים בבנייה ישנה אפשרות להתקין רשת מסוג זה עוד בשלבי בניית הבית. בכל מקרה המערכת היא נסתרת ולא תפגע בעיצוב הבית. לבית חכם ישנם יתרונות רבים אשר יתורגמו באופן מידי לעלייה ברמת ובאיכות החיים.

דיגיטלי

וילונות ותריסים חשמליים

בעת הקמת הרשת בבית יחוברו מכשירי חשמל רבים למערכת המקוונת ויאפשרו לכם שני סוגים של שליטה. סוג השליטה הראשון הוא שליטה בזמן אמת במוצרי החשמל אשר אפשרית כיום גם בעזרת הטלפון החכם שלכם דרך אפליקציה. דרך השליטה השנייה היא תכנון פעולות מתוזמנות וקבועות מראש וכמובן שבסופו של דבר אתם תשתמשו בשתיהן. בדומה לשאר מכשירי החשמל בבית, גם הווילונות והתריסים החשמליים שלכם יחוברו למערכת ולכך מספר יתרונות מובהקים. חיבור ווילונות ותריסים חשמליים למערכת המקוונת הוא אחד השדרוגים עליהם אנו ממליצים ביותר בדיגיטלי.

 

השתלבות מערכת בית חכם בחיי היום יום

בעזרת חיבור מערכת התריסים למערכת מקוונת כחלק מן הבית החכם או באופן אינדיווידואלי אתם מאפשרים לעצמכם שליטה מלאה על התאורה הטבעית של הבית על ידי תכנון מראש או בנגיעה בטלפון החכם שלכם. תכנון התאורה הטבעית איתה תרצו להתעורר או סגירת הווילונות באמצע היום מכל סיבה הם חלק מן המצבים בהם המערכת תשתלב באופן חיובי וטבעי בחייכם ופשוט תשפר אותם. כמו שלאחר שנכנס שלט הטלוויזיה לשימוש לא הבנו איך אנשים נהנו ממקלט טלוויזיה שצריך לקום בכל פעם שרוצים להעביר ערוץ כך אתם תרגישו לאחר שהשליטה על הבית שלכם תהיה בכף ידכם.

 

יתרונות בית חכם לבעלי מוגבלות

לבית חכם ישנם יתרונות ברורים לבעלי מוגבלות פיזית או אחרת ובעזרתם חייהם יוכלו להשתפר פלאים. אפשרות השליטה באלמנטים של הבית מבלי הצורך להגיע אליהם פיזית עוזרת לאנשים רבים להשיג עצמאות ולהסתדר למרות המוגבלות שלהם בבית שאינו מותאם לכך. הדוגמא הפשוטה ביותר היא אדם אשר נאלץ להשתמש בכיסא גלגלים וכעת מתקשה להגיע לווילונות או לתריסים בביתו, בעזרת מערכת בית חכם – השליטה חוזרת לידיים שלו.

 

בית חכם מעוצב

 

הבית החכם שלך

אנו בדיגיטלי מבינים כי הבית הוא חכם רק אם הוא יענה על הצרכים שלך, לא מדובר כאן בגדג'טים מוסווים בקירות הבית שלך שיהוו נוסע לשיחה בכמה מסיבות סלון אלא בשינוי הדרך בה אתם משתמשים בבית שלכם. מסיבה זו הדבר השלב הראשון בהפיכת הבית לחכם היא בדיקת הצרכים של דיירי הבית, הצורה בה הם משתמשים בבית כיום וכיצד הטכנולוגיה תוכל להקל על חייהם.

אתם מוזמנים להיות מובילים בקדמה ולעבור לטכנולוגיה חכמה. לפרטים נוספים או להזמנת לוח חכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר כבר עכשיו, נשמח לעמוד לשירותכם!

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506