fbpx
security-1

מערכות אבטחה – הביטחון בכף ידך

מערכות אבטחה כוללות מספר פרמטרים אשר מותאמים לצרכים של עסקים או בתים פרטיים ונותנות מענה הנשלט באופן פשוט וחכם להבטיח בטחון ושקט נפשי בכל שעה של היממה באם נמצאים במקום או מחוצה לו. מערכות האבטחה הן מהמתקדמות בעולם עם תו איכות ואמינות המשרתות את הלקוח לשנים רבות.

 

מערכת אבטחה לבית

כיום כבר לא נחשבת למותרות אלא כצורך בסיסי על מנת לוודא כי כל בני הבית מוגנים ובטוחים במרחב הפרטי. בדיגיטלי בית חכם ניתן למצוא פתרונות רבים ומגוונים אשר מאפשרים לבית בבנייה או לבית קיים ליצור מרחב מוגן שקט ושליו בשליטה מכל מקום בארץ ובעולם.

דיגיטלי עובדת עם בעלי מקצוע רבים לרבות אדריכלים ומעצבי פנים בשיתוף פעולה מלא ובהתאם לתכניות הקיימות ובהתאמה לצרכים של בני הבית.

מערכות אבטחה לעסק

בעלות חשיבות גדולה להבטחת השמירה על הנכסים הקיימים בעסק, כמו גם על מיגון קבוע של סביבת העבודה לתחושת ביטחון של העובדים ושל העסק, באם הוא מאויש או ריק מאדם.

צוותי דיגיטלי מאגדים טכנאים מקצועיים ומיומנים בעלי ניסיון של שנים רבות. הציוד הנבחר מותאם לפרויקט, לתנאי השטח ובהתאם לתכנון.

פירוט והסבר טכני של מערכות אבטחה:

מערכת אזעקה

מערכת אזעקה מודרנית תכלול:

גלאי וילון ונפח חיצונים המתריעים על תנועת אדם במרחב החיצוני של הבית

גלאים פנימיים הנותנים מענה לתנועות בתוך הבית

מערכת גלאי עשן המחוברת למערכת אזעקה ומתריעה במקרה של עשן באחד מחללי הבית

כלל המערכות מחוברות לאינטרנט ומאפשרים שליטה מרחוק. במידת הצורך נשלחות הודעות SMS לדווח על הנעשה בבית. בפעולה פשוטה ניתן לחבר את מערכת האזעקה למערכת בית חכם לשם הפעלה מלאה או חלקית במערכת.

גלאי וילון חיצוני

גלאי וילון חיצוני קולט תנועת אדם בשטח החלון החיצוני ומהווה כמו וילון הגנה דיגיטלי חיצוני. הוא מאפשר לנוע בבית ללא חשש מאזעקות שווא ואך להפעיל את האזעקה כשהחלון פתוח.
כשאנו מתכננים מערכת אזעקה עם גלאי וילון חיצוניים אנו מתכננים אותה בצורה האסטטית ביותר שניתן כך שתקבלו אותם צבועים בצבע של הטיח הפיגמנטי החיצוני וממוקמים בתוך נישת החלון.

גלאי וילון חיצוני שקוע

גלאי וילון חיצוני שקוע הוא האטרקציה עבור חלונות ויטרינה גדולים ומאד פופולארי עבור בתי יוקרה. הוא שקוע כמעט כולו ביציקת הבטון ע"י אמבטיה קטנה שאנו נותנים לחשמלאי ומבצבץ רק 1.5 מ"מ מהדופן העליונה של החלון, כשהחלק החשוף שלו יצבע בצבע של דופן החלון לפי בחירתכם.

גלאי נפח חיצוני

גלאי נפח חיצוני יהווה מעטפת בטחון רחבה יותר עבור מערכת אזעקה שכבר כוללת גלאי וילון חיצוניים וימנע תנועת אדם בשטחים פתוחים של החצר. הוא מכיל מספר חיישני אינפרא אדום ומיקרוגל זעירים פסיביים המנטרים את הסביבה החיצונית כדי להפעיל את האזעקה במצב של שינוי טמפרטורה חד כשל אדם.

מצלמות אבטחה לחצר הבית

מצלמות IP מדגם כיפה או צינור מקובלות לתכנון, חיווט והתקנה כיום בבתים פרטיים רבים, הן משום ההיבט האסטטי והן משום מחשבה על תשתית חכמה לשנים הבאות. מצלמת IP ממותגת ברזולוציה גבוהה ותאורת אינפרא אדום נכונה יתנו לכם את הצפייה שאתם מבקשים בחצר הבית גם בתנאי גשם וחושך הבעייתיים עבור מצלמות אנלוגיות רגילות. חיבור למערכת הקלטה דיגיטלית ואפליקציה ייעודית יאפשרו לכם צפייה ייחודית באיכותה דרך סמרטפון. חיווט של כבלים מהשורה הראשונה ומחברים ממותגים יתנו לכם מערכת אבטחה טובה ועם שקט תעשייתי לאורך זמן.

מערכת אינטרקום

מערכת אינטרקום לבית פרטי תכלול כברירת מחדל פנל אינטרקום, מקודד לפתיחת השער, מצלמת כרטיס זעירה ומתאם טלפון אינטרקום בארון התקשורת, המתאים לפנל האינטרקום בשער.
בבתים רבים יש צורך במספר מוניטורים לצפייה באורחים, עבור כל קומה בנפרד ולפעמים אף מספר מוניטורים בקומה. כאשר יש תכנון יעיל וחיווט מתאים, ניתן לצפות מכל מוניטור, לשוחח עם האורח ולפתוח לו את שער הכניסה לחצר בן במוניטור והן מהטלפון.

תכנון מערכת אבטחה

תכנון, מיקום של גלאי וילון ונפח חיצונים יכול להתבצע רק ע"י אנשי מקצוע המודעים למגבלות הגלאים, לתנאי השטח, הפיצ'רים שניתנים להכוונה ואלו הקבועים. תכנון שאינו כולל ניסיון רב יביא בהכרח לאזעקות שווא ועוול לבני הבית ולשכנים.
סוג מצלמות אבטחה וכמות המצלמות הנדרשת נבחרים ע"י צרכי הלקוחות ומבנה הבית. ברב בתי היוקרה בארץ אנו נוהגים לתכנן תשתית עבור מצלמות IP ומערכות הקלטה דיגיטליות (NVR) לשם התאמה לרמת רזולוציה גבוהה ותשתית שתאפשר גם בעתיד להחליף למצלמות עדכניות יותר מבלי להחליף תשתית כבלים בצנרת הקיימת. כמו כן, אנו מתכננים את רשת האינטרנט הפנימית ומגברי ה wifi ברחבי המקלט והבית כדי לאפשר מינימום קרינה ומקסימום קליטה מכל רכיב נייח או נייד.
החיבור בין מצלמות האבטחה למערכת ההקלטה, בחירת הסוג הנכון ללקוח ונתינת שירות יעיל ומנוסה גם מרחוק, אפשריות עקב הניסיון הרב שרכשנו במאות פרויקטים גדולי וקטנים ברחבי הארץ.
בחירת מערכת האינטרקום וסוגי המוניטורים ברחבי הבית מחייבת ניסיון רב והתאמת פנלי האינטרקום בשערים למערכת המוניטורים ומתאימי הטלפון בבית לשם קבל כל המצלמות והאודיו מהשערים השונים בצורה האידילית ובמיקום המבוקש ללא תקלות.

לסיכום יש חיבור ישיר בין מערכת אזעקה עם גלאים חיצוניים למצלמות אבטחה המצלמות את השטח בו הופעל אחד מגלאי הוילון או הנפח החיצוניים. כמו כן, מערכת אזעקה עם גלאים חיצוניים ודרישת פרטות ומתחם סגור מבעלי הבית, מחייבים שער ומערכת אינטרקום המתאימים לצרכי בני הבית.

השילוב בין מערכות מתח נמוך, למערכת בית חכם ובין כל אנשי המקצוע באתר הבנייה הכרחי ואפשרי אך ורק לבעלי ניסיון בפרויקטים גדולים ומורכבים העובדים ברמת גימור גבוהה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם לכל פתרון ולכל צורך

לקביעת פגישה, השאירו פרטים או צרו קשר בטלפון: 03-9210707

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506