fbpx
התאמת בית חכם

האם בית חכם מתאים לבית שלכם?

שאלה זו מתמקדת ברכיב אחד, שהוא למעשה המרכזי ביותר בחשמל הביתי: לוח החשמל. לא כל לוח חשמל הוא לוח בית חכם. מי שיש לו בבית לוח חשמל חכם יודע מכך, משום שזהו לוח שיכול לחולל פלאים של ממש בבית, ויש בנוכחותו בבית כדי להעלות את ערכו – כנכס מגורים, ומיד תבינו מדוע. ללוח החשמל יתרונות רבים בהיותו מחובר רשת, ומסוגל לתקשר אתכם גם כשאתם רחוקים מאד מן הבית.

המירו את לוח החשמל הביתי שלכם ללוח חשמל בית חכם

זהו לוח חשמל בו כל מפסק ("פקק") מחובר בחיבור אלחוטי ומהווה מעין כרטיס רשת עצמאי. המשמעות היא שהמזגן, הקומקום החשמלי, התנור, הבוילר, התאורה הביתית וכל מכשיר אחר מתועדים ברשומות של אפליקציית הבית החכם שתהיה לכם בסלולר. שכחתם לכבות מזגן או תנור לפני יציאתכם לעבודה? רוצים אמבטיה עם מים חמים ודוד שדלק מספיק זמן בלי להמתין 40 דקות לאחר החזרה מהעבודה? הלוח החכם יחולל עבורכם פלאים בלתי יאומנו אלו. הלוח גם מאפשר התניה של הפעלת אביזר מכני בהפעלת אביזר חשמלי. לדוגמה: בכל פעם שתיפתח דלת המלתחות תושמע מוזיקת רקע. עוד על בית חכם אלחוטי.

מה נדרש לנו לעשות אם ברצוננו להתקין בית חכם?

יש להזמין טכנאי בית חכם המועסק בחברת בוטיק למכירת מנויים מסוג זה. הטכנאי יבחן את רשת החשמל שלכם, יבדוק את טיב תשתית החשמל ויחליף כבילה ומחברים בהתאם לצורך לאחר שיתכנן עבורכם את לוח הבית החכם שיחליף את לוח הפקקים הסטנדרטי שלכם. הלוח יותקן לאחר שיורכב – באור יום על מנת שאתם והטכנאים תוכלו לראות מה נעשה בבית לאחר הניתוק. בסיום העבודה יינתן הסבר על הלוח החשמלי החדש המפרט כיצד להשתמש באפליקציה המחוברת אליו על מנת לשלוט במכשירי הבית השונים מרחוק.

התאמת בית חכם

מהי פרוצדורת התקנת מערכת בית חכם?

התקנת לוח חכם, חיבורו לכבלים חצובים בקיר, כולל מחברים, כבלי וידאו (BNC), וכבילת פיקוד. במהלך ההתקנה ישתמשו המתקינים במכשירי חציבה כבדים כגון קונגו וג'קסון, מה שהופך את הפעולה לשיפוץ לכל דבר ועניין. אנו סבורים כי חברה העוסקת בהתקנת בית חכם אינה יכולה להרשות לעצמה לנהוג כמו חברת שיפוצים סטנדרטית שכן כאן לא רק משפצים אלא מתקינים מערכת חשמל חדשה, מה שאומר שהניקיון בעבודה, אי הנוכחות של כתמי טיח רטובים או גבס יצוקים וכד' הם צרכי בטיחות של ממש. לכן, בסיימה להתקין את האלקטרוניקה ויישום הבדיקות עליה לדאוג שהבית ינוקה ויקורצף לפני ההכרזה על סיום הפרויקט.

מי הם מתקיני מערכת הבית החכם?

טכנאי בית חכם שהם חשמלאים מוסמכים, מהנדסים ויועצי חשמל. המתקינים כולם קיבלו הסמכה הן ממקום לימודיהם והן ממשרד הכלכלה בתחומים מסוימים הקשורים למוסדות הרשמיים, לדוגמה – התקנת מצלמות אבטחה או מערכת אבטחה ומיגון בנוסף לעזרי הבית החכם.

דיגיטלי – בית חכם בהזמנה אישית

דיגיטלי הנה בית בוטיק למתקיני הבית החכם. הקבוצה התגבשה מתוך חברת "גולן תקשורת" כמחלקת בית חכם, ומעסיקה עובדים מכל הסוגים והרבדים – ממאפיינים ומנהלים ועד מתקינים מוסמכים עם המלצות. לוח חכם המותקן על ידי דיגיטלי הוא לוח שעובד בשבילכם. בדיקות ההתאמה מהירות, מזורזות, ועל פי רוב מסתיימות בתוצאה שהייתה ידועה מראש: אין בבית לוח ותשתית בית חכם, והם נדרשים לבנייה והתקנה בטרם חיבור הבקרים והגששים השונים בתחום מרתק זה. החברה גם תקים עבורכם את התשתית וגם תתקין את מוצרי הבית החכם אשר הזמנתם לתועלתכם האישית.

לביצוע הזמנת התקנת בית חכם אנא פנו אלינו כעת ניתן להקליק כאן להשארת פרטים.

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506