אבטחת הבית

אבטחת הבית – 8 טיפים לפני יציאה לחופשה

כאשר אתם יוצאים לחופשה, ביכולתכם לעשות 8 צעדים מעשיים – כולם על טהרת הטכנולוגיה, אשר יתנו לכם שקט תעשייתי בטיול בחו"ל, ויהפכו את הבית לבטוח גם כאשר אינכם נמצאים בו. אנו מספקים את מיטב העצות אשר סייעו בעבר למטיילים ואנשי עסקים לא מעטים בחו"ל לשמור על הבית  שלכם כבית מאובטח מפני פריצות, ניסיונות חדירה ומפגעים חשמליים שעלולים להתרגש על הבית בשוגג.

התקינו מערכת אבטחה בכניסות ובחלונות

מדובר באסופה של גלאים שיבצעו את הגילוי ויוכלו לשלוח לכם חוות דעת שקטה על הגילוי, צלצול לטלפון חו"ל שלכם או ליצור קשר עם המוקד אבטחה. אתם בוחרים את תגובת המערכת לכל תרחיש שיגלה הגלאי.

התקינו מערכת בקרת כניסה

מערכת בקרת כניסה היא אסופה של מצלמות אבטחה אשר יעבדו אוטומטית כאשר הן יזהו תנועה, יקליטו את התנועה וישדרו אותה היישר לאפליקציה שתותק במכשיר הניד שלכם. בשילוב גלאי אבטחה שבסמוך להם מותקנות מצלמות יהיה זה אידאלי לבחור בתגובת מערכת כמו "צלצול אוטומטי לטלפון" משום שהפולסים אמנם לא יגידו לכם אם מתבצעת כעת פריצה או שחלפה ציפור מול הגלאי, אבל צפייה בתשדורת המצלמה מאותו אזור תראה לכם מה קרה, ובהינתן שצפיתם בפריצה תוכלו לדווח למוקד האבטחה. ניתן גם לשייך את מערכת ההתקשרות של סוללת האבטחה שלכם ככזו שתיצור קשר בעצמה עם המוקד ותדווח לו על הגילוי.

ודאו כי בנוסף למספר הטלפון שלכם מערכת האבטחה תוכל להתקשר לטלפון מקומי

מדובר בחבר או קרוב משפחה או אפילו במוקד האבטחה עצמו, עמו הטלפוניה של מערכת האבטחה והמיגון תיצור קשר על מנת שהוא כישראלי שנשאר בארץ יוכל לתפעל את האירוע ביעילות ובקלות, שלא כמוכם שתצטרכו לפתור כל בעיה בשלט רחוק.

בית חכם

דאגו למסלול שיחות לארץ במסגרת הנסיעה. שייכו את טלפון המוקד למסלול

כך, אם זיהיתם באפליקציית מצלמות האבטחה או הבית החכם – בעיה בבית תוכלו מיד ליידע את מוקד האבטחה אשר יפעל על מנת להסיר את הסכנות ולהחזיר את הבית BACK TO NORMAL בהקדם האפשרי.

התקינו בקרי עומס חום, ומגני ברקים

כך, במזגי האוויר המסוכנים – אשר שניהם באותה מידה יכולים לגרום לשריפה בבית: החורף באמצעות ברקים והקיץ באמצעות אש הנוצרת מחום יכובו המכשירים שלכם אוטומטית. השלטר ירד עם זיהוי החום או הברקים, ובכך ייוותר מעגל פתוח שימנע שריפה, אשר יכולה להיגרם כאשר המעגל סגור והמכשיר עובד.

ודאו כי אביזרי האבטחה והבקרה דרוכים ומכוילים

אביזרי האבטחה – דרוכים מלא. במידה ויש דריכה חלקית בה הורגלתם בשגרה, בטלו אותה והפעילו במקומה דריכה מלאה של כל הגלאים בבית. אביזרי הבקרה – ודאו שמקלטי מצלמות ה– NVR שלכם (או ה– HVR אם יש גם מצלמות אנלוגיות לצד הדיגיטליות) מכוונים על מצב הקלטה, ושהאפליקציה הסלולרית שלכם מקבלת רשמי הקלטות אלה.

ודאו את אבטחתה של מערכת בית חכם שברשותכם

כאן זה המקום להזכיר שאם עד כה התרשמתם שאתם צריכים מערכת אבטחה ומיגון על בסיס גלאים ומצלמות ללא בית חכם, זה לא יהיה יעיל כמו שילוב מערכת בית חכם, בה ניתן לשלוט בקלות בבקרים, טיימרים והתקני קרבה שונים. למי שאינו יודע, מערכת בית חכם משדרת חיבור WIFI מה שמאפשר לכם להתחבר אליה עם אפליקציה בפלאפון כשתהיו בחו"ל. חשוב לוודא שמדובר בחיבור מאובטח מאד, שאיש לא יוכל לעשות לכם בבית כרצונו. ההתייחסות לאבטחת מערכת שכזו צריכה להיות כמו התייחסות למיגון מפני פריצה, משום שלמעט העובדה שמדובר בסוגה דיגיטלית זה אותו דבר מבחינה משפטית.

בחרו בחברת התקנות בית חכם עם ניסיון מוכח

הן עבור התקני האבטחה והמיגון, הן עבור התקני הבקרה והן עבור התקני בית חכם – חשוב לבחור בחברה המתמחה בהתקנת לוחות בית חכם, אשר משרתת מוסדות, עסקים ופרטיים כאחד ומנחילה שביעות רצון לכל סוגי הלקוחות. כזו היא בדיוק "דיגיטלי", מקבוצת "גולן תקשורת" האמונה על התקנת בית חכם ואמצעי מיגון אלקטרוניים נוספים לאבטחת הבית בעודכם בחו"ל. דיגיטלי מאפיינת את בית הלקוח ומספקת לו את הפתרון הדרוש לביתו.

למידע על התקנת בית חכם לאבטחת הבית לפני הנסיעה – צרו קשר עם דיגיטלי!
כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506