fbpx
יתרונות בית חכם

חיישני דלתות וחלונות

אחד הפרמטרים שהכי משפיעים על שגרת חיינו בבית הוא מידת הביטחון שאנו מרגישים בו. באמצעות מערכת בית חכם מבית דיגיטלי, תוכלו להרגיש כמה שיותר בטוחים בסביבת הבית שלכם. אנו מספקים מענה נרחב לנושא האבטחה של הבית ומעמידים לרשותכם מערכות מיגון ממגוון סוגים וביניהן – חיישני דלתות וחלונות אותם ניתן להתקין בפתחי הבית השונים.

 

גמישות מרבית

בכל הנוגע לבית חכם, ההתאמה המלאה לצרכים שלכם מתאפשרת בזכות הגמישות המרבית של תשתית KNX.כיום ישנן המון טכנולוגיות שעובדות לפי שפת התכנות של תשתית זו ולכן עבורכם, המשמעות היא שפע של אפשרויות בלתי נדלות לתכנון מערכות האבטחה הסובבות את הבית שלכם. באפשרותכם לתכנן מספר תרחישים הנוגעים לאבטחת הבית ולשלב גם חיישני דלתות וחלונות וכך לקבל התרעה על כל זיהוי של תנועה או שינוי המתרחש במרחב הדלת או החלון.

 

כיצד חיישני תנועה של בית חכם עובדים?

לרוב חיישני דלתות וחלונות עובדים על טכנולוגיית אינפרה אדום. על מנת שלא לייקר את עלויות החשמל החודשיות, חיישנים אלו נמצאים במצב "שינה" וכאשר הם מזהים תנועה במרחב החיצוני של הבית, הם מתעוררים. כמובן שהתנועה אליה הם צריכים "להתעורר", תלויה בהגדרות שלכם ובהתאם לצרכים ולרצונות שלכם ולשיטת עבודתם של החיישנים עצמם. חיישני בית חכם יכולים להפעיל, כתגובה לתנועה או שינוי בטמפרטורה שזיהו, את מערכת האבטחה בבית והם יכולים לשלוח התרעה למשתמשים במייל או לנייד וכן לאפשר להם לעקוב ולבקר אחר התנועה החשודה כאשר הם לא נמצאים. בעזרת חיישנים אלו תוכלו למנוע גישה של זרים לבית שלכם, וכן גישה של אנשים לאתרים לא מורשים, במידה ומדובר בעסק שלכם.

 

שליטה מרחוק

מה היתרונות של חיישני דלתות וחלונות?

לחיישני דלתות וחלונות ישנם יתרונות רבים כאשר העיקרי ביניהם הוא האבטחה המקסימלית עבור הבית או העסק. לרוב מערכות אבטחה של בית חכם מותאמות באופן אישי על מנת לענות על הצרכים המשתנים מבית לבית ומעסק לעסק. בכוחן של מערכות הכוללות חיישנים מסוגים שונים, לספק אבטחה מרובה היות וחיישנים אלו עובדים בתאום מושלם עם מערכת הבית החכם – תפקידם לאתר ולגלות שינויים חשודים בסביבת הבית או העסק ולהתריע על כך לבקר. הבקר הוא זה שלמעשה אחראי על הפעלת האזעקה או על שליחת ההתרעה לבעלי הבית / חברת האבטחה. עם זאת כדי לבצע את עבודתם נאמנה, על חיישני בית חכם להיות מותאמים למקום בו הם מותקנים מכל ההיבטים.

 

 

מהם סוגי החיישנים שקיימים?

מלבד זיהוי תנועה ישנם חיישנים המותקנים בבית חכם ומזהים גם שינוי בטמפרטורה והם רגישים לשינויים רבים, כך למשל גם חלון פתוח יכול להפעיל אותם, היות ועקב פתיחתו תשתנה הטמפרטורה בחלל וסביבתו. ישנם גם חיישנים מגנטים אשר מורכבים משני לוחות של מתכת ומגנט ומפעילים את האזעקה עם כל שינוי בסטטוס קוו הקיים ביניהם.

 

 

איך בוחרים את סוג החיישנים המתאים לצרכים שלנו?

על מנת לבחור חיישני חלונות ודלתות יש להיוועץ בחברה אשר מספקת מגוון פתרונות לבית חכם. חברה אשר נחשבת למובילה ונמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה הזו בישראל. חברה מסוג זו, דואגת להישאר תמיד עם היד על הדופק כדי לספק לכם פתרונות חדשניים המתאימים כמו כפפה לצרכים שלכם. אם אתם זקוקים לשדרג את האבטחה של הבית או העסק שלכם, אנו בדיגיטלי מזמינים אתכם להתרשם ממגוון המוצרים אשר עומדים לרשותכם בתחום, לרבות חיישני דלתות וחלונות. הצוות המקצועי של דיגיטלי, המתמחה בבית חכם על פתרונותיו השונים כבר שנים רבות, ישמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את המענה המתאים לדרישות האבטחה האישיות שלכם.

לפרטים נוספים אודות חיישני דלתות וחלונות או על מערכות בית חכם, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ.

כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506