חשמל חכם

תארו לעצמכם כי חזרתם זה הרגע מבילוי ואתם מעוניינים להשיל מעליכם את הבגדים ולהיכנס למקלחת. מה הפעולה הראשונה שאתם עושים? מדליקים את הדוד. כיום ישנה אפשרות התקנה של מערכת ממוחשבת בבתים אשר שולטת במערכת החשמל, התאורה, גז מיזוג האוויר.

אותה התקנה מתאפשרת אודות להתפתחות הטכנולוגיה. בעצם אם ננסה לתאר מהו בית חכם, הרי מדובר בשימוש במערכות שונות לצורך הפיכת החיים לקלים יותר. אותן מערכות מתחברות למערכת עיקרית אחת כאשר פעולת הבקרה יכולה להתבצע תוך שימוש בטלפון סלולרי או באמצעות הקול. באמצעות המערכת ניתן לבצע שלל פעולות שונות כגון הדלקה של אורות, כיבוי והפעלת מזגנים אפשרות שליטה על דוד חימום.

 

כיצד המערכת עובדת

בית חכם מאפשר שדרוג משמעותי של איכות החיים. בבית חכם מתקיים פיקוח על ידי  מחשבים. מה הופך את הבית ליעיל יותר? העובדה כי ניתן להגדיר תרחישים מסוימים למכשירים. לשאלה מהם אותם תרחישים, התשובה היא סדרה של פעולות אשר מתרחשות ברצף כגון הדלקה של כל האורות או סגירת התריסים. אותם תרחישים מבצעים פעולות השולטות על מערכת החשמל, המזגנים ועל האזעקה. בבית החכם קיימת אפשרות של שילוב תרחישים בזמנים שונים.

בבית חכם קיימות מספר אפשרויות להפעלת התרחישים

  • תרחיש רגיל: תרחיש המופעל באמצעות הפעלה ישירה היכולה להתבצע באמצעות לחיצה על כפתור במסך מגע.
  • תרחיש אוטומטי: התרחיש השני הינו תרחיש אוטומטי אשר מאפשר הדלקה של אורות באופן אוטומטי בשעה קבועה.

 

אילו תרחישים קיימים?

  • שבת וימי חג: ביום שבת ובימי חג ניתן להגדיר תרחיש ובו להגדיר את מערכת ההפעלה בצורה אוטומטית, כך שהאורות בבית ושאר המערכות יפעלו מיד לאחר צאת השבת.
  • הפעלת מזגנים: ניתן להגדיר תרחיש מסוים להפעלה או כיבוי של המזגנים בהתאם למזג האוויר או לתנועה בחדר.
  • תריסים: ניתן להגדיר תרחיש מסוים כך שהתריס ייסגר או ייפתח בשעות מסוימות של היום. כך למשל, אם שכחתם לסגור את התריסים בשעות הבוקר לפני היציאה לעבודה ניתן להגדיר  שהמערכת תסגור את התריסים.
  • חשמל: תרחיש נוסף מאפשר לכם לשלוט בכל הקשור לתאורה וחשמל. מה למשל? תרחיש גינה הכולל אפשרות להפעיל את מערכת התאורה בעוצמה חזקה יותר כאשר אתם מארחים בני משפחה או חברים. כאשר יהיה חושך האורות יידלקו בעוצמה חזקה. למידע נוסף על חשמל חכם.

 

ההתקנה של המערכת

התקנת המערכת פשוטה יותר ממה שנהוג לחשוב  וכוללת החלפת המפסקים שהיו עד עכשיו במפסקים מבוקרים. ישנה אפשרות גם לעשות שימוש בתשתית החשמל הקיימת בבית על מנת להעביר את הפקודות.

 

רוצים להתקדם לבית חכם- אנחנו כאן

רוצים להתקדם הלאה לבית חכם? אנחנו כאן!

במידה ואתם מעוניינים להיפגש איתנו על מנת לשמוע פרטים נוספים, אנחנו מחכים לכם! חשוב לנו להדגיש כי כל אותם פתרונות יותקנו אצלכם רק לאחר שיחת הייעוץ תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם.

 בודקים מוצרים בשבילכם

כפי שהזכרנו קודם לכן, אנחנו מאמינים כי הלקוח שלנו מעל לכל ולכן אנחנו מקפדים על בדיקה של כל מוצר ומוצר המגיע לחנות במטרה לתת ללקוח שלנו את השירות המקצועי ביותר. אצלנו תוכלו למצוא מוצרים רבים לאחר בדיקה מקיפה על מנת לאפשר לכם ליהנות מפלאי הטכנולוגיה בצורה הטובה ביותר.
כתובת

ז'בוטינסקי 100, פתח תקווה – ת.ד. 3331

טלפון

03-5600506