דיגיטלי לעסקים

דיגיטלי לעסקים – במאה ה-21 הבית והמשרד עוברים תהליך שינוי מתמשך והופכים לסביבה עתירת טכנולוגיה. לא רק מחשבים, גם תאורה, מקרנים, מסכים, מיזוג אוויר, אבטחה ותריסים – כל אלו הם יצירות טכנולוגיות. דיגיטלי מציעה לך לאחד את הבקרה של כל המערכות לתוך ממשק אחד המאפשר גם שליטה מרחוק. כעת ביכולתך לדעת מה מתרחש במשרד בכל רגע נתון ולשלוט בכל מאפיין במערכת, גם אם פיזית הנך במקום אחר.

המשרד הדיגיטלי

אחד היתרונות של דיגיטלי לעסקים הוא היכולת להפוך כל משרד, ולו גם המיושן ביותר, לפנינה טכנולוגית. מערכת השליטה הינה מודולרית ומתחברת ללא קושי למערכות הקיימות. הקלות הזו של ההקמה והתפעול מגלמת חיסכון משמעותי ונוחות מירבית: בעת ההתקנה אין צורך בצעדים דרסטיים (כגון שינויים מבניים, שבירת קירות וכו') ובנוסף, מרגע שהמערכת מותקנת ישנה בידך שליטה מלאה על כיבוי, הדלקה ו-ויסות של כל מערכות המשרד – מחשבים, מיזוג אוויר, מקרנים, תריסים, אבטחה, תאורה – או כל מערכת אחרת לבחירתך.. כן, גם מכונת האספרסו.

אינטגרציה: היכולת לפשט מצבים מורכבים

אמנם כל מערכת במשרד 'מדברת' בשפה משלה אבל ממשק הבקרה מתאימם את עצמו ומאפשר לך להפעיל כל מכשיר, מרחוק או מקרוב, בלחיצה על כפתור במסך הטאבלט או הסמארטפון. בית חכם לעסקים פירושו קלות הפעלה מהרגע הראשון – אין צורך ללמוד הפעלה של מערכת חדשה ומורכבת, היות והממשק על מסך הטלפון שלך הינו פשוט וברור. יכולת אינטגרטיבית זו, לפשט מצבים מורכבים, היא המהות של דיגיטלי לעסקים.

יד ביד במאה ה-21

דיגיטלי היא חלק מקבוצת גולן, בעלת ותק של יותר מארבעים שנה בתחום התקשורת. החברה היא אחת היחידות בארץ המוסמכת (על ידי היצרנים) להתקין של מספר רב של מערכות ובעלת תו-תקן ISO – 9001:2008. החברה מעניקה ללקוחותיה תמיכה וליווי צמוד לאורך כל תהליך ההתקנה וההטמעה של המערכת לשביעות רצונם.

חשובה לנו היכולת להעניק לך את יכולת השליטה הטכנולוגית, אבל גם לאפשר חיסכון מהותי בהוצאות התפעול.

יתרונות מערכות חכמות לעסק:

  • שליטה מרחוק בכל זמן נתון ומכל מקום
  • חסכון באנרגיה ובכסף
  • בקרה ותפעול נוחים
  • חדשנות וקידמה טכנולוגית

 

נשמח לעמוד לשירותכם לחוויה דיגיטלית חדשנית וחסכונית.

צוות דיגיטלי.